Noutati

Locul 2 la Cupa Happy Dance - marţi, 29 martie 2011

Locul 2 la Cupa Happy Dance
In data de 27 martie 2011 clubul nostru a inregistrat un nou succes, de data aceasta la Ramnicul Sarat, la Cupa Happy Dance. Reprezentantii nostrii, Iringo Farkas si Ionut Dumitru au reusit sa urce pe treapta a doua a podiumului la categoria Open Basic Adulti si ne dau sperante pentru o clasare foarte buna la Campionatul de Clase din mai.
Felicitari si asteptam sa ne bucurati din nou cu alte rezultate foarte bune!

In data de 27 martie 2011 clubul nostru a inregistrat un nou succes, de data aceasta la Ramnicul Sarat, la Cupa Happy Dance. Reprezentantii nostrii, Iringo Farkas si Ionut David au reusit sa urce pe treapta a doua a podiumului la categoria Open Basic Adulti si ne dau sperante mari pentru o clasare foarte buna la Campionatul de Clase din mai.

Felicitari si asteptam sa ne bucurati din nou cu alte rezultate foarte bune!

Ionut David - Iringo Farkas, Academia de Dans
Ionut David - Iringo Farkas, Academia de Dans Ionut David - Iringo Farkas, Academia de Dans

« Vezi toate noutatile

created by Antiq Design | www.antiq.ro