Noutati

Cupa Dansul Florilor Pitesti, Cupa Happy Dance Buzau si Campionatul National de clase D si C, Bistrita - marţi, 31 mai 2011

Cupa Dansul Florilor Pitesti, Cupa Happy Dance Buzau si Campionatul National de clase D si C, Bistrita

 

Rezultatele vorbesc de la sine:
Cupa Dansul Florilor Pitesti
Open Basic  12-15 ani Latino – Dominik Valusescu – Raluca Popa – locul 9
- Caruceru Alexandru – Androne Andra – locul 10
Open Basic 12-15 ani Standard – Valusescu Dominik – Raluca Popa – locul 1
- Caruceru Alexandru – Androne Andra – locul 11
Clasa D 14-15 ani – Mititelu Sebastian – Serb Diana – locul 1
- Avasi Andrei – Nicolau Diana – locul 14
Clasa E 16-35 ani Latino – Modiga Andrei – Juganaru Catalina – locul 6
- Muscalu Bogdan – Negulescu Ana – locul 8
Clasa E 16-35 ani Standard– Modiga Andrei – Juganaru Catalina – locul 8
- Muscalu Bogdan – Negulescu Ana – locul 13
Clasa E 6-11 ani – Panescu Ovidiu – Voicu Ana – locul 13
Clasa Hobby 12-15 ani – Chirciu Tudor – Crizbasan Amelia – locul 4
- Klock Gabriel – Puzdrea Teodora – locul 23
- Tatar Andrei – Modiga Ariana – locul 24
Open Latino 14-15 ani – Oanes Mircea – Mititelu Ana Maria – locul 13
- Valusescu Dominik – Popa Raluca – locul 17
Open Latino 16-18 ani – Costin Paul – Danu Cristina – locul 2
Open  6-11 ani Latino – Panescu Ovidiu – Voicu Ana – locul 9
Open Standard 14-15 ani – Oanes Mircea – Mititelu Ana Maria – locul 6
- Mititelu Sebastian – Serb Diana – locul 10
Open Standard 16-18 ani – Costin Paul – Danu Cristina – locul 2
- Zsigmond Robert – Pascu Andreea – locul 4
Cupa Happy Dance Buzau 
Open Basic 14-15 ani Latino – Mititelu Sebastian – Serb Diana – locul 15
Open Basic 14-15 ani Standard – Mititelu Sebastian – Serb Diana – locul 3
Clasa D 14-15 ani – Mititelu Sebastian – Serb Diana – locul 3
- Costan Andrei – Mandru Lara – locul 12
Clasa Hobbt 12-13 ani – Tatar Andrei – Modiga Ariana – locul 17
Open 16-18 ani Latino – Bratulescu Iulian – Ratiu Andreea – locul 1
- Costin Paul – Danu Cristina – locul 2
Open 16-18 ani Standard– Bratulescu Iulian – Ratiu Andreea – locul 1
- Costin Paul – Danu Cristina – locul 2
 Campionatul National de clase D si C, Bistrita
Campionat Clasa C Latino – Oanes Mircea – Mititelu Ana Maria – locul 7
- Valusescu Dominik – Raluca Popa – locul 9
- Caruceru Alexandru – Androne Andra – locul 14
Campionat Clasa C Standard – Oanes Mircea – Mititelu Ana Maria – locul 1
- Valusescu Dominik – Raluca Popa – locul 4
- Caruceru Alexandru – Androne Andra – locul 13
Open Latino 14-15 ani – Valusescu Dominik – Raluca Popa – locul 4
Open  Standard 14-15 ani – Valusescu Dominik – Raluca Popa – locul 3
Open Latino 16-18 ani – Costin Paul – Danu Cristina – locul 1
Open Standard 16-18 ani – Costin Paul – Cristina Danu – locul 2
Felicitari, dragii nostri, din tot sufletul! Va iubim si asteptam multe alte rezultate asemanatoare!

Trei week-end-uri, 3 colturi ale tarii, si trei motive mari de bucurie pentru Academia de Dans Brasov. La toate aceste trei concursuri  au existat castigatori ce fac parte din clubul nostru, perechi datorita carora ne clasam printre cele mai bune cluburi din Romania.

Rezultatele vorbesc de la sine:

Cupa Dansul Florilor Pitesti

Open Basic  12-15 ani Latino – Dominik Valusescu – Raluca Popa – locul 9

- Caruceru Alexandru – Androne Andra – locul 10

Open Basic 12-15 ani Standard Valusescu Dominik – Raluca Popa – locul 1

- Caruceru Alexandru – Androne Andra – locul 11

Clasa D 14-15 ani – Mititelu Sebastian – Serb Diana – locul 1

- Avasi Andrei – Nicolau Diana – locul 14

Clasa E 16-35 ani Latino – Modiga Andrei – Juganaru Catalina – locul 6

- Muscalu Bogdan – Negulescu Ana – locul 8

Clasa E 16-35 ani Standard – Modiga Andrei – Juganaru Catalina – locul 8

- Muscalu Bogdan – Negulescu Ana – locul 13

Clasa E 6-11 ani – Panescu Ovidiu – Voicu Ana – locul 13

Clasa Hobby 12-15 ani – Chirciu Tudor – Crizbasan Amelia – locul 4

- Klock Gabriel – Puzdrea Teodora – locul 23

- Tatar Andrei – Modiga Ariana – locul 24

Open Latino 14-15 ani – Oanes Mircea – Mititelu Ana Maria – locul 13

- Valusescu Dominik – Popa Raluca – locul 17

Open Latino 16-18 ani – Costin Paul – Danu Cristina – locul 2

Open  6-11 ani Latino – Panescu Ovidiu – Voicu Ana – locul 9

Open Standard 14-15 ani – Oanes Mircea – Mititelu Ana Maria – locul 6

- Mititelu Sebastian – Serb Diana – locul 10

Open Standard 16-18 ani – Costin Paul – Danu Cristina – locul 2

- Zsigmond Robert – Pascu Andreea – locul 4


Cupa Happy Dance Buzau

 

Open Basic 14-15 ani Latino – Mititelu Sebastian – Serb Diana – locul 15

Open Basic 14-15 ani Standard – Mititelu Sebastian – Serb Diana – locul 3

Clasa D 14-15 ani – Mititelu Sebastian – Serb Diana – locul 3

- Avasi Andrei - Nicolau Diana - locul 6

- Costan Andrei – Mandru Lara – locul 12

Clasa Hobby 12-13 ani – Tatar Andrei – Modiga Ariana – locul 17

Open 16-18 ani Latino – Bratulescu Iulian – Ratiu Andreea – locul 1

- Costin Paul – Danu Cristina – locul 2

Open 16-18 ani Standard– Bratulescu Iulian – Ratiu Andreea – locul 1

- Costin Paul – Danu Cristina – locul 2

 Campionatul National de clase D si C, Bistrita

Campionat Clasa D Standard - David andrei - Radu Loredana - locul 4

Campionat Clasa D Latino -  David Andrei - Radu Loredana- locul 20

Campionat Clasa C Latino – Oanes Mircea – Mititelu Ana Maria – locul 7

- Valusescu Dominik – Raluca Popa – locul 9

- Caruceru Alexandru – Androne Andra – locul 14

Campionat National Clasa C Standard – Oanes Mircea – Mititelu Ana Maria – locul 1

- Valusescu Dominik – Raluca Popa – locul 4

- Caruceru Alexandru – Androne Andra – locul 13

Campionat Clasa C Standard - Ionut David - Iringo Farkas - locul 4

Open Latino 14-15 ani – Valusescu Dominik – Raluca Popa – locul 4

Open  Standard 14-15 ani – Valusescu Dominik – Raluca Popa – locul 3

Open Latino 16-18 ani – Costin Paul – Danu Cristina – locul 1

Open Standard 16-18 ani – Costin Paul – Cristina Danu – locul 2

Felicitari, dragii nostri, din tot sufletul! Va iubim si asteptam multe alte rezultate asemanatoare!

 

« Vezi toate noutatile

created by Antiq Design | www.antiq.ro